Ako na zlato – praktický sprievodca sporením v zlate

Tu si ju môžete kúpiť autorom podpísaný výtlačok so zľavou 21 % za 14,9 eur.

Kúpiť – kniha Ako na zlato 14,9€

Kúpiť – kniha + E-kniha Ako na zlato 21,9€

Kúpiť – AUDIO-kniha Ako na zlato 15€

AUDIO-knihu si stiahnite tu

Kúpiť – E-kniha Ako na zlato 9,9€

E-kniha príde mailom najneskôr do 24 hodín. Existujúci Členovia a Podporovatelia majú na E-knihu zľavu takmer 50 % a na AUDIO-knihu 15 %.

Pre českú verziu knihy „Jak na zlato“ platia identické podmienky (pre fyzickú aj pre e-knihu), preto stačí pri objednávke cez tu uvedené linky v poznámke uviesť „CZ“ alebo „česká verzia„.

 

V knihe nájdete všetko, čo ste chceli vedieť o zlate. Juraj Karpiš, autor bestselleru o finančnej kríze Zlé peniaze, vás krok po kroku prevedie dôvodmi a technickými aspektmi sporenia kúpnej sily v zlate.

– Prečo vlastniť zlato?

– Aké funkcie plní zlato v majetku a aký by mal byť jeho podiel?

– Čo od zlata nečakať?

– Kedy, kde a v akej podobe ho nakupovať?

– Na čo si dať pozor pri nákupe alebo predaji zlata?

Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete v tomto praktickom a zrozumiteľnom sprievodcovi.

Otázka nie je, či akcie, alebo zlato. To je falošná dilema. Otázka je koľko akcií, nehnuteľností a koľko zlata. Ľudia, ktorí majú akcie, by mali mať viac zlata ako ľudia, ktorí majú väčšinu svojich úspor v peniazoch.

Zlato je unikátnou poistkou voči zlým politickým, ekonomickým a finančným scenárom.  Predstavuje bezpečný bunker pre občana pred monetárnym bombardovaním štátnou centrálnou bankou. Keď akciové trhy alebo nehnuteľnosti krvácajú, zlatu sa zvykne dariť, a to v priemere viac než americkým štátnym dlhopisom. Aj preto by zlato nemalo chýbať v žiadnom portfóliu.

Kúpte si knihu Ako na zlato spolu s ročným predplatným online časopisu Zlé peniaze, dobrý život (úroveň Čitateľ, vrátane prístupu do archívu – bežná cena 12 eur)  spolu len za 24,9 eur

Kúpiť – kniha Ako na zlato + prístup Čitateľ 24,9€

Kúpiť – kniha + E-kniha Ako na zlato + prístup Čitateľ 29,9€

5 podpísaných kníh Ako na zlato za 69 eur (zľava – 27 %)

Kúpiť – 5 kníh Ako na zlato 69€

15 podpísaných kníh Ako na zlato k tomu zdarma zlatá bankovka One Utah Goldback (1/1000 trójskej unce 24 karátového zlata – oficiálna mena v americkom štáte Utah) spolu 199 eur – (akcia platí do minutia zásob zlatých bankoviek)

Kúpiť – 15 kníh Ako na zlato 199€

Pri zasielaní vyššieho počtu kníh mimo Slovenska sa prosím dopredu informujte ohľadom ceny poštovného. Pre iné možnosti platby alebo prípadné otázky napíšte mail na vydavatelstvo@knihybajkal.sk

 

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial