Steven Pressfield: Vojna umenia – Prekonajte svoje vnútorné bloky a začnite tvoriť

Kniha z edície #zpdz vydavateľstva Bajkal. Tu si ju môžete kúpiť so zľavou 25 % za 10,1 eur.

Kúpiť – kniha Vojna Umenia 10,1€

Kúpiť – kniha Vojna umenia + prístup Čitateľ 26,2€

Premýšľali ste niekedy nad tým, kým by ste sa chceli stať, akú prácu by ste chceli mať, aké dielo by ste chceli vytvoriť? Ste spisovateľ, ktorý nepíše, maliar, ktorý nemaľuje, alebo podnikateľ, ktorý nikdy nezačal podnikať? Potom poznáte Odpor – temnú silu brániacu vám tvoriť a uspieť.

Steven Pressfield vyhlásil Odporu vojnu. Vo svojej prísnej, no pritom poučnej a zábavnej knihe vás naučí, ako spoznať a poraziť tohto nepriateľa. Po jej prečítaní o sebe mnohé pochopíte. Môže to byť tvrdá lekcia, ale považujte ju za dar… dar sebe samému.

„Najdôležitejšia kniha o písaní a tvorbe, akú som čítal. Keby som nepostupoval podľa nej, nevznikla by Trhlina, Na smrť, ani ďalšie moje knihy. Všetky ostatné rady o tvorbe sú len poznámkou pod čiarou k Vojne umenia.“ napísal nám o Vojne umenia jeden z najpredávanejších slovenských spisovateľov Jozef Karika.

Kniha Vojna umenia vyšla prvýkrát v roku 2002. Odvtedy bola preložená do viac ako dvadsiatich jazykov. Patrí medzi najpopulárnejšie knihy o kreativite a prekonávaní vnútorných blokov. Inšpirovala a naďalej inšpiruje státisíce čitateľov z celého sveta.

Slovami autora: „Väčšina z nás má dva životy. Ten, ktorý žijeme, a potom nežitý vnútorný život. Medzi nimi stojí Odpor“.

Nie je to škoda?

Pri požiadavke na iný počet kníh, iné možnosti platby alebo prípadné otázky napíšte mail na vydavatelstvo@knihybajkal.sk . Zásielky štandardne posielame prostredníctvom Slovenskej pošty (nie kuriér, ale listová zásielka). Ak vám SP nevyhovujte píšte tamtiež.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial