Ako na zlato – praktický sprievodca sporením v zlate

Tu si ju môžete kúpiť autorom podpísaný výtlačok so zľavou 21 % za 14,9 eur.

Kúpiť – kniha Ako na zlato 14,9€

Kúpiť – kniha + E-kniha Ako na zlato 21,9€

Kúpiť – AUDIO-kniha Ako na zlato 15€

AUDIO-knihu si stiahnite tu

Kúpiť – E-kniha Ako na zlato 9,9€

Kúpiť – kniha + E-kniha Ako na zlato + prístup Čitateľ 29,9€

E-kniha príde mailom najneskôr do 24 hodín. Existujúci Členovia a Podporovatelia majú na E-knihu zľavu takmer 50 % a na AUDIO – knihu zľavu 15 %.

Pre českú verziu knihy „Jak na zlato“ platia identické podmienky (pre fyzickú aj pre e-knihu), preto stačí pri objednávke cez tu uvedené linky v poznámke uviesť „CZ“ alebo „česká verzia„.

 

V knihe nájdete všetko, čo ste chceli vedieť o zlate. Juraj Karpiš, autor bestselleru o finančnej kríze Zlé peniaze, vás krok po kroku prevedie dôvodmi a technickými aspektmi sporenia kúpnej sily v zlate.

– Prečo vlastniť zlato?

– Aké funkcie plní zlato v majetku a aký by mal byť jeho podiel?

– Čo od zlata nečakať?

– Kedy, kde a v akej podobe ho nakupovať?

– Na čo si dať pozor pri nákupe alebo predaji zlata?

Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete v tomto praktickom a zrozumiteľnom sprievodcovi.

Otázka nie je, či akcie, alebo zlato. To je falošná dilema. Otázka je koľko akcií, nehnuteľností a koľko zlata. Ľudia, ktorí majú akcie, by mali mať viac zlata ako ľudia, ktorí majú väčšinu svojich úspor v peniazoch.

Zlato je unikátnou poistkou voči zlým politickým, ekonomickým a finančným scenárom. Predstavuje bezpečný bunker pre občana pred monetárnym bombardovaním štátnou centrálnou bankou. Keď akciové trhy alebo nehnuteľnosti krvácajú, zlatu sa zvykne dariť, a to v priemere viac než americkým štátnym dlhopisom. Aj preto by zlato nemalo chýbať v žiadnom portfóliu.

Kúpte si knihu Ako na zlato spolu s ročným predplatným online časopisu Zlé peniaze, dobrý život (úroveň Čitateľ, vrátane prístupu do archívu – bežná cena 12 eur) spolu len za 24,9 eur

Kúpiť – kniha Ako na zlato + prístup Čitateľ 24,9€

5 podpísaných kníh Ako na zlato za 69 eur (zľava – 27 %)

Kúpiť – 5 kníh Ako na zlato 69€

15 podpísaných kníh Ako na zlato k tomu zdarma zlatá bankovka One Utah Goldback (1/1000 trójskej unce 24 karátového zlata – oficiálna mena v americkom štáte Utah) spolu 199 eur – (akcia platí do minutia zásob zlatých bankoviek)

Kúpiť – 15 kníh Ako na zlato 199€

Pri zasielaní vyššieho počtu kníh mimo Slovenska sa prosím dopredu informujte ohľadom ceny poštovného. Pre iné možnosti platby alebo prípadné otázky napíšte mail na vydavatelstvo@knihybajkal.sk

 

Ako na zlato
Tagy:

6 názorov na “Ako na zlato

 • 09/03/2021 o 21:05
  Permalink

  Dobrý deň,
  rád by som si objednal viacero Vašich kníh(5 ks) „Ako na zlato“ a aj s bankovkou ak ešte je, len sa mi nechce robiť 5 objednávok po kuse, je to možné aj takto? V rámci BA by som sa po to zastavil aj osobne. Pošlem aj tel. cislo.

  Ďakujem.

  Valčák

  Odpovedať
 • 16/03/2021 o 11:10
  Permalink

  Dobrý deň,
  super kniha mám ju prečítanú a odporúčam všetkým. Doba kedy ju každý bude musieť vytiahnuť z police a začať sa ňou riadiť práve nastala.

  Odpovedať
 • 20/07/2021 o 16:37
  Permalink

  Dobry den pan Karpis, na podcaste SME som si vypocula Vas prispevok a velmi sa mi pozdavaju Vase nazory a suvislosti.
  Chcela by som si kupit Vasu knihu alebo viacere knihy ale byvam v Rakusku a Vasa stranka podporuje len Slovensko a Cesko

  Mozete sa mi ozvat na moju emailovu adresu?
  dakujem Anna

  Odpovedať
  • mm
   20/07/2021 o 18:51
   Permalink

   dobry den, dodavame aj do Rakuska, v moznostiach dodania treba vybrat moznost „Ostatna Europa“

   Odpovedať
 • 25/04/2023 o 14:09
  Permalink

  Perfektná knižka, ktorú som prvotne zakúpil kvôli samotnému autorovi, jeho myšlienkam a názorom. Ku knižke som pristúpil s otvorenou mysľou, čo bol výborny krok, kedže poprela mnohé moje osobné paradigmy voči zlatu. Jedinou mojou výčitkou voči tejto knihe je, že v nej autor neuviedol viac informácii z prieskumu trhu z roku 2019. Kniha je však napriek tomu výborná a edukatívna. Škoda, že som sa k nej dostal až v roku 2023.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial